LTE_header_lotr
LTE_header_fastesttrack
Header Image - Slideshow
Váš partner prelogistiku a prepravu v EurópeLTE-group
Turistické vlaky LTESpišské Vlachy – Spišské Podhradie2018
Pozvánka na jazdy„Hontiansky expres“špeciálnym vlakom

Pozvánka na jazdy špeciálnym vlakom

„Hontiansky expres“

Klub priateľov železníc pri Žilinskej univerzite a Železničné múzeum Stará Turá vás pozývajú na jazdy mimoriadnych osobných vlakov po trati Zvolen – Šahy, ktoré organizujú v spolupráci s dopravcom LTE Logistik a Transport Slovakia. Na tejto trati už viac ako 15 rokov nepremávajú osobné vlaky. Jazdy sa uskutočnia v dňoch 4. a 5. augusta 2018.

Počas akcie bude vypravený jeden pár vlakov v úseku Zvolen – Šahy („Hontiansky expres“) a jeden pár špeciálnych vlakov v úseku Zvolen – Hontianske Nemce („Atmosféra expres“), ktoré sú určené (nielen) pre dopravu návštevníkov na festival Atmosféra v Hontianskych Nemciach. Na čele súpravy niekoľkých vozňov klasickej stavby sa predstaví rušeň radu 740 dopravcu LTE.

Cestovné:

- cestovný lístok zo staníc Zvolen os.st., Podzámčok, Dobrá Niva zastávka a Sása-Pliešovce, Krupina predmestie a Krupina do Hontianskych Nemiec (a opačne): 3,5€
- cestovný lístok zo staníc Krupina predmestie, Krupina, Hontianske Nemce, Domaníky, Hontianske Tesáre, Dvorníky, Dudince a Tupá do Šiah (a opačne): 3,5€
- jednosmerný lístok (pre celú trasu Zvolen – Šahy/Šahy - Zvolen): 7€
- spiatočný lístok (pre celú trasu Zvolen – Šahy/Šahy - Zvolen): 14€
- deti do 6 rokov cestujú zadarmo
- Iné zľavy (napr. režijné preukazy ZSSK či bezplatná preprava) vo vlaku neplatia.

Cestovný poriadok:

Vo vlakoch Os 30420 a Os 30400 bude v úseku Zvolen – Hontianske Nemce premávať špeciálny párty vozeň so živou hudbou. Do tohto vozňa je potrebné si zakúpiť špeciálny spiatočný lístok u organizátorov festivalu Atmosféra. Podrobnejšie informácie na jeho webe, nákup špeciálnych cestovných lístkov na stránke predajcu.

Ďalšie informácie:

Predaj lístkov bude prebiehať priamo vo vlaku. Kapacita vlaku je obmedzená, dôrazne odporúčame si lístky rezervovať mailom na adrese hontiansky.expres@centrum.sk.

Cestujúci cestujú na vlastnú zodpovednosť, sú povinní riadiť sa pokynmi sprevádzajúceho personálu a dodržiavať prepravný poriadok.

V prípade nejasností či ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom na adrese hontiansky.expres@centrum.sk, prípadne telefonicky na čísle 0902 775 875.

Udalosť odporúčame sledovať na Facebooku.

wikicommons | Bjalek Michal 2012

Počas letnej turistickej sezóny v termíne od 25. mája 2018 do 2. septembra 2018 LTE Slovakia prevádzkuje na základe objednávky mesta Spišské Podhradie turistické osobné vlaky na trase Spišské Vlachy – Spišské Podhradie. 

 

Vlaky jazdia v sobotu a nedeľu pričom počas mesiaca jún aj v piatky, aby sme vyšli v ústrety hlavne školským výletom. Cez letné prázdniny iba v sobotu a nedeľu. 

 

[foto: wikicommons | Bjalek Michal 2012]

Cestovný poriadok je zostavený tak, že v stanici Spišské Vlachy sú vytvorené prípoje s vlakmi ZSSK na trase Poprad – Košice. Stanica Spišské Podhradie sa nachádza priamo pod Spišským hradom. 

 

[foto: Ing. Michal Plíhal | 2017]

Jednotné cestovné 1 € / osobu alebo bicykel. Nákup cestovných lístkov prebieha vo vlaku. Cestujúci je povinný dodržiavať prepravný poriadok.

 

Preprava bicyklov je možná len pri voľnej kapacite vlaku.

 

[foto: wikicommons | Bjalek Michal 2012]

wikicommons | Bjalek Michal 2012

Váš tovar dopravíme po koľajniciach:
spoľahlivo, rýchlo a hospodárne

Od roku 2000 je LTE-group so svojim hlavným sídlom v Rakúsku označenie pre spoľahlivé a inovatívne prepravné koncepty nákladnej železničnej prepravy. Kľúčovou kompetenciou je nadnárodná vlaková doprava cez dva až päť európskych hraníc Čím dlhšia je trasa prepravy,
o to lepšie môže LTE-group rozohrať svoje rozsiahle know-how, pretože máte len jedného kontaktného partnera
pre celú strednú Európu.

Náš servis pre Váš úspech:
Nákladná doprava pre najvyššie nároky

S vlastnými lokomotívami a vagónmi (viac ako 30 elektrických a dieselových lokomotív a 700 vagónov) prepravuje LTE-group za rok viac ako šesť miliónov
ton tovarov. Počnúc poľnohospodárskymi výrobkami až po stavebné hmoty a suroviny. Od chemických výrobkov a ropných výrobkov (nebezpečné látky) až po auto-
mobily a príslušenstvo. Od koľajových motorových vozidiel až po kompletné súpravy metra. A to na všetkých
tratiach v celej Európe.

Pridaná hodnota služby -
dopravný a logistický servis LTE-group

Silné stránky LTE-group sú jej flexibilita a orientácia na zákazníka v celkovo ôsmich európskych krajinách. Môžete sa od prvého dopytu až po dodanie Vašich tovarov na miesto určenia spoľahnúť na výnimočný servis a individuálne prepravné koncepty. Disponentské centrá 24 hodín denne,
7 dní v týždni realizujú časovo a nákladovo úspornú cezhraničnú prepravu a vybavenie colných formalít, ktoré patria do rozsahu služieb modernej súkromnej železnice.

Bezpečnosť a kvalita:

Certifikácia ISO 9001 a správa SQAS

LTE-group môžete merať prostredníctvom medzinárod-
ných platných noriem: Certifikácia podľa DIN EN ISO 9001 a mimoriadne pozitívne správy SQAS potvrdzujú vysoké štandardy a požiadavky LTE-group na všetky svoje služby. Neustála inovácia produktov, služieb a procesov zaručuje najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Vaša zákazka - naša vášeň:

Preprava tovarov s LTE-group

Pracujeme s vysokou mierou angažovanosti na individuálnych a nákladovo efektívnych dopravných koncepciách, ktoré
vás nielen uspokoja, ale vás aj očaria. Pre nákladnú dopravu po koľajniciach. Pre dopravnú alternatívu šetrnú k životnému prostrediu. Pre nás ako spoľahlivého a kompetentného partnera v každej situácii a pre každú úlohu. Skontrolujte nás a naše výnimočné služby: Pobočka LTE-group sa nachádza aj vo Vašej blízkosti!

Nadviažte teraz kontakt s pobočkou vo vašej krajine:

Ján Biznar
Ján Biznar
Managing Director
Tel: +421 2 20 29 32 89
Mobile: +42 1 905 818 506
Fax: +421 2 20 29 32 89

Desať najlepších dôvodov:

prečo by ste mali zvoliť LTE-group ako partnera

 • inovatívne a individuálne prepravné koncepty
 • technická podpora a monitorovanie dopravy
 • osobná kontaktná osoba: všetky služby z jednej ruky
 • prevádzka súkromných železničných vlečiek
 • organizácia vašich colných odbavení
 • zaobstaranie vagónov a vybavenia

 

 

 • najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné štandardy
 • počiatočná a/alebo konečná cestná doprava
 • viac ako 200 kvalifikovaných a motivovaných spolupracovníkov
 • kontaktná osoba na mieste v ôsmich
  európskych krajinách
Share this pageFacebookTwitterGoogle+Print

Contact us

Head Office LTE group

Am Concorde Park 1/B1/21
2320 Schwechat | Austria
T: +43 (0)316 57 20 20-0
F: +43 (0)316 57 20 20-250

sales@LTE-group.eu

© 2018 LTE group
OK

This website uses cookies. Further information